Producenci
Czas i koszty dostawy

FIRMA KURIERSKA K-EX - dostawa realizowana jest przez firmę kurierską K-EX. Zamówienie dostarczane jest w przeciągu 1-2 dni roboczych od nadania przesyłki.

KOSZT DOSTAWY - 16 zł (płatność przelewem), 21 zł (płatność za pobraniem).


POCZTA POLSKA - tradycyjna opcja przesyłki. Czas dostawy uzależniony jest od wybranej opcji. Wysyłka pocztą polską dostępna jest tylko w przypadku płatności przelewem.

KOSZT DOSTAWY - 9,00 zł List polecony ekonomiczny (3-5 dni roboczych od daty nadania przesyłki), 10,00 zł List polecony priorytetowy (1-2 dni robocze od daty nadania przesyłki), 11,00 zł Paczka pocztowa ekonomiczna (3 -5 dni roboczych od daty nadania przesyłki). 12,50 Paczka pocztowa priorytetowa (1-2 dni robocze od daty nadania przesyłki).

 

PACZKOMATY INPOST - Możliwość odbioru przesyłki o dowolnej porze dnia i nocy bez konieczności wyczekiwania na kuriera, niespotykana dotąd jasna komunikacja o drodze przesyłki oraz niska cena to główne powody dlaczego tak lubimy Paczkomaty InPost. I choć maja one swoje ograniczenia to odkąd się pojawiły wciąż zyskują na popularności. 90% przesyłek można odebrać już w 24h od nadania.

KOSZT DOSTAWY - 11,50 zł (płatność przelewem)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl